Sodybos, Namai

Vydmantų k. Žaliojoje g. netoli Palangos parduodama sodyba. Sklypo paskirtis mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba. Sklypo plotas 14,88 arų. Sodyboje yra neįrengtas gyvenamasis namas. Yra atvesta elektra, vandentiekis, kanalizacija. Bendras namo plotas 165 m2. Namas vieno aukšto. Sodyba yra netoli tvenkinio. Rami, gera vieta tinkama gyventi ir poilsiauti. Atstumas iki Palangos miesto centro 5,5 km. Atstumas iki Baltijos jūros 6,5 km.

Kaina 55 000 eurų.

El. paštas: nt@alaiba.lt  arba  mob. tel.: +370 600 98228.  Facebook: Alaiba NT. www.alaibant.lt

 

Žemalės k. Mažeikių r. parduodama sodyba. Sklypo plotas 30 a. Sodyba yra geroje kaimelio vietoje. Sklype yra iškastas ir įžuvintas tvenkinys. Sodyboje yra gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Name vienas didelis kambarys, mažesnis kambarys, virtuvė, vonia. Namas šiuo metu renovuojamas. Šildymas kietu kuru, kambariuose išvedžioti radiatoriai.

Kaina 25 000 eurų.

El. paštas: nt@alaiba.lt arba mob. tel.: +370 600 98228. Facebook: Alaiba NT www.alaibant.lt

Parduodamas gyvenamasis namas Laižuvos g. Mažeikių m. Sodybos plotas 18 arų. Namas apkaltas medinėmis lentelėmis, langai dalyje namo plastikiniai. Pirmame aukšte: vonia kartu su wc, didelė virtuvė ir trys kambariai. Namo pirmame aukšte yra katilinė. Name yra antras aukštas, tačiau jis neįrengtas. Bendras namo naudingas plotas pirmame aukšte 75 m2. Vandentiekis ir kanalizacija vietinė. Name išvedžiotos šildymo sistemos. Šildymas kietu kuru. Namas ramioje vietoje senamiestyje, puikiai tinka šeimai gyventi. Didelis mūrinis ūkinis pastatas.

Kaina 55 000 eurų.

El. paštas: nt@alaiba.lt arba mob. tel.: +370 600 98228. Facebook: Alaiba NT www.alaibant.lt

 

Parduodama unikali įspūdingo grožio sodyba Žemaitijoje. Sodyba sudaro 4,66 ha. teritorija. Sodyboje yra parkas, dekoratyvinių medelių medelynas, 1 didelis tvenkinys ir 2 mažesni tvenkinukai. Teritorijoje auga virš 300 rūšių augalų. Sodyboje esanti augmenyje užregistruota Aplinkos ministerijoje kaip dendrologinė kolekcija. Kolekcijoje 200 saugomų rūšių augalų, iš jų 46 itin reti nykstantis augalai. Sodyboje yra rąstinis namas apkaltas plastiku, taip pat pobuviams tinkantis mūrinis 2 aukštų svečių namas. 1977 metais sodyba buvo pripažinta, kaip pavyzdingiausiai tvarkoma Lietuvoje. Sodyboje galima plėtoti kaimo turizmo, medelyno veiklą, organizuoti ekskursijas ir edukacines programas.

Kaina 330 000 eurų.

El. paštas: nt@alaiba.lt arba mob. tel.: +370 600 98228.  Facebook: Alaiba NT  www.alaibant.lt

Parduodamas gyvenamasis namas Aido g. Joniškio m. Sodybos plotas 12,5 arų. Namas apkaltas plastikinėmis lentelėmis, langai plastikiniai. Pirmame aukšte: vonia kartu su wc, virtuvė, vienas didelis kambarys ir du mažesni kambariai. Namo pirmame aukšte yra katilinė. Name yra antras aukštas, tačiau jis neįrengtas. Bendras namo naudingas plotas pirmame aukšte 69 m2. Kambariai gerai įrengti. Vandentiekis ir kanalizacija miesto. Name išvedžiotos šildymo sistemos. Šildymas kietu kuru. Namas ramioje vietoje, puikiai tinka šeimai gyventi.

Kaina 35 000 eurų. 

El. paštas: nt@alaiba.lt arba mob. tel.: +370 600 98228.   Facebook: Alaiba NT   www.alaibant.lt